Informace

Vybavení penzionu:

– restaurace s terasou a barem
– rodinné pokoje s vlastním sociálním vybavením, lednicí a televizí
– internet (bezdrátové internetové připojení je dostupné ve všech pokojích zdarma) wifilogo

Aktivity v blízkém okolí

Město Stříbro svojí polohou a okolím vybízí k mnoha aktivitám – tedy pokud se nechcete věnovat pouze relaxaci formou konzumace našich dobrot a nápojů v naší skromné restauraci :-). Pokud ale máte choutky na sportovní vyžití, pak můžte využít mnoho příležitostí, které skýtá naše malebné město.

Nedaleko našeho penzionu (cca 300 m směrem, kam zapadá sluníčko) naleznete fitness, který svou výbavou plně postačí každému amatérskému kulturistovi. Pokud vás však fitness tak úplně nedráždí, tak si můžete udělat o něco delší procházku do sportovního areálu Baníku Stříbro, kde lze provozovat mnoho sortovních činností.

Sportovci zaměření na běh, kolo nebo pěší turistiku si u nás přijdou na své. To pravé dobrodružství totiž skrývá městský park a cesta kolem řeky směrem do vesničky Vranov. Celá cesta se táhne kolem řeky Mže a je lemována bunkry (řopíky) – do některých se dá i nakouknout. Do Vranova je to cca 6 kilometrů a když tam dojdete nebo doběhnete, tak se můžete občerstvit v místní hospůdce. Pokud budete pokračovat dál v cestě, tak se dostanete až do prvního Hracholuského kempu (je vzdálen cca kilometr od Vranovské hospůdky), kde si můžete zachytat ryby (pytlačku sebou :-)).

Až vás výletování a zevling na náměstí přestane bavit, tak si přijďte sednout k nám na pořádný gáblík. Otevřeno máme tak akorát a vaříme samé dobroty.

Otevírací doba restaurace

Pondělí 11:00 22:00
Úterý 11:00 22:00
Středa 11:00 22:00
Čtvrtek 11:00 22:00
Pátek 11:00 22:00
Sobota 11:00 22:00
Neděle 11:00 17:00
Po dobu zimní sezony v neděli zavřeno.